PROJEKTNI DNEVNIK

Imamo državnu prvakinju u poznavanju talijanskog jezika!

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 8. 4. 2019.

Naša učenica Alexia Mofardin već nas je razveselila rezultatima na školskom i županijskom natjecanju, a ovog je vikenda iz Zadra stigla sjajna vijest: Alexia je prva na DRŽAVNOM natjecanju!!!! Nakon višemjesečnih priprema zajedno sa svojom razrednicom i mentoricom Kristinom Matika Ferrara pokazala je da se trud uvijek isplati.

Kako se to priliči prvacima, dočekana je u auli škole uz zvuk pjesme "We are the champions" grupe "Queen" te joj je ravnatelj škole osobno čestitao na uspjehu kojeg je postigla i na neki način promovirala i ime naše škole. Bilo je zaista emotivno vidjeti pun hol učenika koji je aplauzom pozdravio Alexiu i time pokazao koliko se slavi i cijeni znanje. Osim talijanskog jezika, naši su učenici na županijskom natjecanju iz njemačkog također postigli prvo mjesto, no nisu, nažalost, pozvani na državno natjecanje. Ne treba odustajati, imat će za to prilike i sljedeće godine.

« Rujan 2020 »

> Erasmus+  > DARE and SHARE!  > Provedba
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj / Stanka Pauletića 8, HR-52210 Rovinj / www.os-jdobrile-rovinj.skole.hr / ured@os-jdobrile-rovinj.skole.hr