PROJEKTNI DNEVNIK

Predstavljanjem projekta Country from a box obilježen ovogodišnji Dan škole i eTwinning dan

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 10. 5. 2019.

Koooooooji dan! Proslavili smo Dan škole kao nikad do sad i bilo nam je SUPER! Ovaj put smo se odlučili na nešto novo i možemo reći da nam je jako drago, promjene su uvijek dobrodošle. Obilježili smo u jednom Dan škole, eTwinning dan i Dan Europe (9.5.) tako što smo odlučili napraviti sajam nekih njezinih država članica. Svi razredi su dobili određenu državu i neko vrijeme se pozabavili njome (sami ili u kombinaciji s drugim razredom). Velika pomoć u poslu je bio i cjelogodišnji eTwinning projekt pod imenom 'Country from the box' u kojem smo sa svim državama izmijenili kulturološke kutije u kojima smo pokušali predstaviti svoje zemlje na najbolji način.

Učenici i učitelji odlučili su tom prilikom pokazati sve što su naučili i napravili i to u punom sjaju. Pogledajte samo dio atmosfere i sami procijenite na ljestvici od 10 do 10 koliko nam je odlično bilo! Predstavljene države bile su: Hrvatska, Njemačka, Austrija, Portugal, Rumunjska, Italija, Švedska, Grčka, Finska, Litva, Estonija, Francuska, Cipar, Slovenija, Španjolska, Danska i Poljska.

« Rujan 2020 »

> Erasmus+  > DARE and SHARE!  > Provedba
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj / Stanka Pauletića 8, HR-52210 Rovinj / www.os-jdobrile-rovinj.skole.hr / ured@os-jdobrile-rovinj.skole.hr