PROJEKTNI DNEVNIK

Dobivanjem oznake eTwinning škole završio projekt DARE and SHARE!

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 15. 3. 2020.

Prijavom na Natječaj za eTwinning škole zaključili smo naš osamnaestomjesečni projekt DARE and SHARE!  Naša je škola ove školske godine zaslužila tu laskavu titulu! Projekt je u školu unio jednu novu dimenziju poučavanja, inovativni oblici poučavanja postali su naša realnost, motiviranost učenika sudjelovanjem u projektu Country from the box pokazala se kao izvrstan instrument osmišljavanja projekata kojima je cilj međupredmetna korelacija i učenje na jedana novi i zanimljiviji način. Rezultati projekata diseminirani su na svim razinama, a učitelji su u svom neposrednom radu koristili sve metode stečene na usavršavanjima. Kontakti ostvareni na mobilnostima bili su dragocjeni izvor za osmišljavanje eTwinning projekata, a Škola je svoje znanje i iskustvo nesebično dijelila i s kolegama iz inozemstva koji su našu školu posjećivali kroz job shadowing aktivnost. Privođenjem kraju ovog projekta u učiteljima je rasla želja za ovakvim načinom usavršavanja te smo i dalje uspješni korisnici sredstava iz Erasmus+ programa.

« Rujan 2020 »

> Erasmus+  > DARE and SHARE!  > Provedba
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj / Stanka Pauletića 8, HR-52210 Rovinj / www.os-jdobrile-rovinj.skole.hr / ured@os-jdobrile-rovinj.skole.hr